Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 5 let 6 týdnů
Pardubice - Mateřské i základní školy spolu s historickou radnicí na Pernštýnském náměstí zdobí celkem už 55 olympijských vlajek. Symbolizují blížící...Celý článek »
vydáno před 5 let 30 týdnů
Pardubice - Zdejší park Na Špici má na kontě další úspěch. S přehledem totiž zvítězil v hlasování veřejnosti o nejzdařilejší projekt podpořený...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice - Nově revitalizovaný pardubický park Na Špici má na svém kontě titul Stavba roku 2015 Pardubického kraje a ambice stát se v příštím roce...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Pardubice - "Park Na Špici byl zrekonstruován v souladu s projektovou dokumentací a jeho hřiště splňuje požadavky platné legislativy," hájí se město...Celý článek »
vydáno před 5 let 50 týdnů
Pardubice - Město vybuduje ještě jednu přístupovou cestu k parku Na Špici. Radnice totiž dokoupila pozemek o rozloze asi 150 metrů čtverečních a k...Celý článek »
vydáno před 6 let 2 týdny
Pardubice - Přístupová cesta od zdymadla k parku Na Špici je hotova. Aby mohla plně sloužit pěším i cyklistům, čeká ji ještě ve čtvrtek kolaudace. Po...Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Pardubice - Také obyvatelé pardubických paneláků si letos v létě budou moci dopřát „grilovačku“ v přírodě, aniž by vyjeli z města. Tuto možnost jim...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Pardubice - V rákosí na východním cípu Čičáku hnízdí pravidelně pár labutí velkých. Letos už nakladly minimálně pět vajec. Revitalizace parku Na...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Pardubice - Dlouho očekávané zvelebení parku na soutoku Labe a Chrudimky začne ještě do konce tohoto měsíce. V pondělí 31. března začnou stavební...Celý článek »
vydáno před 7 let 12 týdnů
Pardubice - Park Na Špici se dočká nového kabátu. Rada města totiž vybrala společnost, která by měla provést jeho revitalizaci. Park na soutoku Labe...Celý článek »