Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 12 let 25 týdnů
Aktivita "rozevláté" paní radní Michalové z TOP 09 na přejmenování parku Střelnice na Park Václava Havla narazila. Vyplývá to z vyjádření...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 5 dnů
Chrudim – Veřejné prostranství a prostory v budově v Široké ulici číslo 29 by mohly začít sloužit i jiným účelům. Dosud tu sídlí například spolek...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 6 dnů
Chrudim – Na pondělním jednání zastupitelstva se na zasedací listině objeví nový člen, který získal mandát po rezignující zastupitelce Vladislavě...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 6 dnů
Chrudim – Připadáte si někdy v Chrudimi jako v Kocourkově? Do města se úředníci nevydávají na vlastní pěst a spoléhají se především na hlášení...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 2 dny
Chrudim – Na dnešek je hlášeno nejteplejší počasí za celý týden, teploty se vyšplhají v odpoledních hodinách až na 30 stupňů, ale podle...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 1 den
Chrudim – Letos pro město Chrudim pokračuje v opravě dalších tří soch svatých na parapetu mostu v Široké ulici restaurátorská firma Zdeňka...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 den
Chrudim – Radní se na svém poslední zasedání jednomyslně shodli, že protipovodňová opatření v lokalitě Stromovka jsou potřeba a doporučili...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Chrudimský stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění stavby přírodně blízkých protipovodňových opatření v lokalitě Stromovka. Zajímavě se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Další tři ze souboru soch v Široké ulici v centru Chrudimi opraví jiný restaurátor. S restaurováním začal minulý rok v dubnu restaurátor...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – Výstavba přírodně blízkých protipovodňových opatření na polích u sídliště Stromovka, hlavně kvůli panelovým domů v ulici Na Šancích, je...Celý článek »