Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 19°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 5 let 12 týdnů
Pardubice - Veřejné toalety na pardubické třídě Míru slouží opět svému účelu. Jejich provoz nyní zajišťuje soukromá společnost, která za to od města...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Pardubice - Toaletu z květináče před obchodem si za bílého dne udělal jeden z mladíků čtyřčlenné party, která si to štrádovala po třídě...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 týdny
Pardubice -  Osmašedesátiletou ženu postihla náhlá nevolnost na třídě Míru. Zúčastnila se jejího slavnostního otevření po několikaměsíční...Celý článek »
vydáno před 6 let 14 týdnů
Pardubice - Třída Míru se může pochlubit novinkou - pod novou dlažbou jsou teď umístěny tři nové velkoobjemové podzemní kontejnery na tříděný odpad....Celý článek »
vydáno před 7 let 23 týdny
Pardubice - Obdobně jako se daří chrudimské radnici šetřit v případě nových projektů, ušetří teď v případě dlouho plánované rekonstrukce třídy...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Pardubice - Namol opilý muž si na třídě Míru spletl budovu pošty s veřejnými záchodky. Vůbec mu nevadilo, že tam není žádná mušle, ani to, že...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Pardubice - Strážníky městské policie kontaktovala žena, která procházela kolem bankomatu v obchodním domě Grand na třídě Míru. Zaslechla totiž...Celý článek »
vydáno před 8 let 22 týdny
Pardubice - Pracovnice herny na třídě Míru přivolala po 20. hodině do jejich provozovny strážníky. Důvodem byla neobvyklá návštěva. Zabloudil k ...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Pardubice - Strážníci narazili ve dvě ráno na třídě Míru na potácející se mladou dívku. V opileckém rozmaru vyřvávala do okolí a rušila tak...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Pardubice - Oprava pasáže na třídě Míru skončí o osm měsíců později, než se předpokládalo. Důvodem je podle magistrátu podpis smlouvy,...Celý článek »