Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 5 let 22 týdny
Chrudim - Přes stesky bývalého nájemce smuteční síně Josefa Vostrovského vybrali před nedávnem městští radní nájemce nového. Stala se jím pohřební...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 6 dnů
Chrudim – Zdálo by se, že „Desatero problémů města“ je dávno zapomenutou sebeprezentací některých místních politiků a úředníků. S novou radniční...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim – Smuteční síň nedělá městu právě nejlepší reklamu. Stará známá věc, s níž se sice radnice snaží cosi dělat, moc se jí však nedaří....Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Chrudim – Městská rada na svém předposledním zasedání, které se konalo 15. května, schválila i další dodatek ke smlouvě s architektem Janem Třeštíkem...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim – Místní radnici po několikerém „propírání“ kauzy dožilé smuteční síně v médiích podle všeho zdaleka nedochází trpělivost. S Pardubickým...Celý článek »
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Miniseriál Chrudimských noviny „Pohřbené projekty“ si získal velkou pozornost veřejnosti Do článků se začetli i čelní představitelé města a poté...Celý článek »
vydáno před 4 roky 4 týdny
Chrudim - Po roce se jako dobrý holub opět vrací téma zanedbané rozlučkové síně, jejíž rekonstrukci město stále jen slibuje a „skutek utek“....Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Chrudim - Město se chystá od května pronajmout zdejší smuteční a rozlučkovou síň novému zájemci, a to pouze do doby, než bude zahájena jejich...Celý článek »
vydáno před 5 let 47 týdnů
Chrudim - Výmluvy nebo neschopnost městských úředníků? To jsou otázky, které se nabízejí ve spojitosti s plánovanou milionovou investicí radnice do...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Poslední dokumenty ke schvalování stavebního povolení na rekonstrukci smuteční síně měli na stole městští radní. Souhlasili tak s tím...Celý článek »