Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 8 let 39 týdnů
Chrudim - Dva psi volně pobíhající bez dozoru na chodbě domu čp. 829 v ulici ČSA vystrašili v neděli před jednou hodinou ranní místního obyvatele...Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Chrudim - Z obavy před poškozením majetku byla do prostoru vlakového nádraží přivolána hlídka městské policie poté, co zde parta výrostků...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Chrudim - Ve středu po 20. hodině si telefonicky stěžoval strážníkům muž, který byl na návštěvě u své přítelkyně v ulici ČSA a v sousedním bytě prý...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim - V těsném sousedství chrudimského "Bronxu" došlo ve čtvrtek v půl páté odpoledne k další krádeži, tentokrát v prodejně potravin Hruška v...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim - Ve středu v půl šesté večer si stěžoval strážníkům personál prodejny Penny market v ulici Obce Ležáků, že se tu povaluje nějaký bezdomovec...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim - Zdejší muž upozornil strážníky na netopýra přichyceného na zdi panelového domu v Čáslavské ulici. Dále uvedl, že je tam už dva dny a nehýbe...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Chrudim - Dopravní nehoda v Čáslavské ulici omezila v pondělí dopoledne plynulou průjezdnost a tak na místo vyráželi i strážníci, o jejichž...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim - V pátek před 15. hodinou přijali strážníci oznámení o tom, že v Čáslavské ulici leží poškozená pneumatika z nákladního auta. O události...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Chrudim - V úterý v podvečer přivolala oznamovatelka strážníky do Čáslavské ulice. Na lavičce tam seděl bezdomovec a nepříjemně po celou dobu řval....Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek v 17.31 hodin volala na tísňovou linku 156 žena bydlící ve čtvrtém poschodí domu v Revoluční ulici a chtěla přivolat na pomoc...Celý článek »