Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – Přibývá zrušených výběrových řízení na městské zakázky, do kterých se nikdo nehlásí. Tentokrát, po předchozích pochvalách, kolik dotací už...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Chrudim – Ve Svidníku pořádali setkání partnerských měst z celé Evropy. Na setkání byli zástupci měst z Ukrajiny nebo Polska a také starosta Chrudimi...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 37 min
Restaurace ve spolkové zemi Dolní Rakousko zavírají jedna za druhou. I proto se tamní zemská vláda rozhodla, že některým podnikům bude poskytovat...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 3 dny
Chrudim – O největších problémech hospodaření města, a nejen plánované diskutabilní investici do Hotelu Bohemia, promluvil naplno starosta František...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – V pondělí se bude jednat na společné koaliční schůzce v souvislosti s uvažovaným odkupem Hotelu Bohemia o prodeji zámku v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – K velice smutné události vzniklé pravděpodobně nešťastnou náhodou došlo v ulici Obce Ležáků v jednom z pečovatelských domů Centra...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim – Rada města Chrudim doporučuje zastupitelstvu schválit snížení finančního příspěvku města na provoz Centra sociálních služeb a pomoci,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 4 týdny
Chrudim –  Chrudim se rekonstrukcí sportovní haly, která má začít od ledna 2023, dostává před rok 1892, kdy sportovci museli cvičit, kde se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 8 týdnů
Chrudim – Bez plánu sportovního rozvoje město Chrudim nemohlo zažádat ani o dotaci na sportovní halu. Důležitý dokument, který městu od roku 2018,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) a místostarosta Aleš Nunvář (Piráti) odkryli karty. Žádný Dům přírody ani Rodinný park...Celý článek »