Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Chrudim – Zdejší „Liduška“ - Základní umělecká škola Chrudim má opět „vyděláno“. Poté, co před třemi lety museli městští zastupitelé řešit únik vody...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek 22. června pořádá umělecká škola slavnostní zakončení letošního roku. Akce se koná pouze za příznivého počasí v areálu školy....Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Hudební festival Athény východních Čech končí v neděli 24. dubna pohodovým swingovým odpolednem. Od 14 až do 18. 15 hodin vystoupí v...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Chrudim - Konec školního roku je pro mnohé dobrodince opět připomínkou toho, že je dobré pomáhat školám a školkám ve městě. Nejen finanční dary teď...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Chrudim - Lenka Korbelová není jen krásná mladá slečna, ale především mimořádně nadaná a úspěšná klavíristka. Nic ale není zadarmo a každý úspěch je...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim -  V sobotu 14. ledna v 15 hodin se uskuteční v Galerii ART Chrudim výstava kreseb chrudimského rodáka Jana Stejskala pod...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Chrudim - Světová premiéra se odehrála v sobotu 17. prosince v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi. V muzikálu Káča a čert rejdilo po pódiu několik...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 hodin
Chrudim - Starou českou pohádku, známou hlavně díky literárnímu zpracování Boženy Němcové a hudbě Antonína Dvořáka, předkládají nyní žáci Základní...Celý článek »