Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 4 roky 23 týdny
Litomyšl – Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) se společně dalšími hosty zúčastnil slavnostního otevření nové výrobní haly...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice/Chrudim - Míra nezaměstnanosti činila v Pardubickém kraji na konci července 4,9 procenta lidí bez práce. Oproti stejnému období v loňském...Celý článek »
vydáno před 6 let 17 týdnů
Chrudim/Pardubice - V Pardubickém kraji vzrostla v listopadu nezaměstnanost jen mírně, a to o jeden procentní bod na 5,8 procenta. Vyplývá to z údajů...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Pardubice/Chrudim - Chrudimsko trpí druhou nejvyšší mírou nezaměstnanosti v rámci Pardubického kraje. Vyplývá to z údajů, které nyní zveřejnil Úřad...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Chrudim - Mobilní operátor Vodafone ohlásil úřadu práce na první dvě letošní čtvrtletí snižování počtu svých zaměstnanců. Dohromady se chystá v...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Pardubice - Na konci ledna bylo na Pardubicku bez práce přes sedm tisíc lidí, tedy 6,7 procenta nezaměstnaných. Potvrdil to ředitel Úřadu práce v...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Chrudimsko - Nezaměstnanost na Chrudimsku není ve srovnání s jinými částmi České republiky tak tragická, jak by se možná mohlo někomu zdát z...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Chrudim - Počátek nového roku je už tradičně poznamenán v České republice zvýšeným náporem uchazečů o práci. V některých částech země tak...Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Pardubice/Chrudim - Nezaměstnanost v Pardubickém kraji zůstává na podzim ve srovnání s létem stabilní. Potvrdil to ředitel Úřadu práce v...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Pardubice - Ve městě vykonávalo k 1. dubnu veřejně prospěšné práce pouze 13 nezaměstnaných lidí. Neziskové organizace se tu do zřizování těchto pozic...Celý článek »