Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 3 roky 8 týdnů
Chrudim – Spory o odpověď na otázku, co dělat s domy ve vlastnictví města, nejspíše nikdy neskončí. Někteří místní politici by je rádi opravili a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Chrudim - Rozhodnutí, zda začít podnikat, může být pro někoho otázka okamžiku, pro jiného to může trvat i několik let. Paní Regína Gauglitz říká, že...Celý článek »
vydáno před 5 let 9 týdnů
Chrudim - Stará známá pravda říká, že soukromý majitel je v případě nemovitostí pokaždé lepší správce než stát, potažmo obec. Toto pravidlo se...Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek 2. července ve 20 hodin na Žižkově náměstí  předvedou bubeníci hudebního souboru Wild Sticks, že na bicí jsou schopní...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Chrudim - Péče, kterou věnovalo bývalé vedení města nejrůznějšímu mobiliáři v lokalitách nedaleko centra, byla prapodivná. Příkladem může být...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Chrudim - Další prodej zanedbané nemovitosti ve vlastnictví města je na spadnutí. Po domu v Poděbradově ulici nebo vyhořelém bytu v ...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Radnice podle všeho zvolila ve správě svých domů zcela jiný směr a rozhodla se tento zatuchlý šatník řádně provětrat. Po prodeji Charvátovy...Celý článek »
vydáno před 7 let 10 týdnů
Slatiňany - Historická hláska v lesích nedaleko Slatiňan, k níž míří také kroky mnoha návštěvníků chrudimských městských lesů, se...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Chrudim - Víkendové radovánky nezůstávají především v centru města nezřídka bez následků. Občas se objeví rozbitý květináč nebo utržená cedule s...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Nasavrky - Lesy na Chrudimsku musí být odolnější. Je o tom přesvědčen zdejší respektovaný ekolog František Bárta po zkušenostech s lesními...Celý článek »