Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 43 týdny
Pardubice – Když skončila zbraňová amnestie, vyzvali ve Východočeském muzeu v Pardubicích, aby si s sebou na akci vzali návštěvníci svoje historické...Celý článek »
vydáno před 4 roky 20 týdnů
Pardubice – Východočeské muzeum v Pardubicích a Zámek Pardubice čekají velké změny. V pondělí 7. ledna 2019 odstartoval rozsáhlý projekt...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Pardubice – Renesanční zámek v majetku Pardubického kraje stále ještě nemůže naplno rozvinout svůj turistický a společenský potenciál...Celý článek »
vydáno před 6 let 26 týdnů
Pardubice – Pardubický kraj se bude ucházet o více než 200 milionovou dotaci pro Zámek Pardubice. Ten patří mezi padesát nejvýznamnějších...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Pardubice - Po staletí nikdo netušil, že se v podzemí Zámku Pardubice skrývá pokladnice. Masivní truhlici z hrubě tesaných fošen...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
Pardubice - Zástupce Pardubického kraje, Města Pardubice a Východočeského muzea sezval dnes na společné jednání první náměstek hejtmana Roman Línek (...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Pardubice - Ve dnech 12. až 14. srpna se ve venkovních prostorách zámku koná Festival chutí, vůní a řemesel. Je to první příležitost ukázat, co...Celý článek »
vydáno před 9 let 28 týdnů
Pardubice - Rytířským sálem zdejšího zámku dnes zazněl slavnostní slib nových hasičů profesionálů. Slib nových příslušníků hasičského sboru...Celý článek »