Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 49 týdnů
Seč - Čas školních výletů je v plném proudu. Hasiči toto období využili k nácviku záchrany osob z nepřístupných terénu, ale i vodní...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Bojanov - K požáru haly v místním Technolenu vyráželi profesionální i dobrovolní hasiči. V objektu navíc zůstali dva zaměstnanci....Celý článek »
vydáno před 8 let 2 týdny
Chrudim - Bylo těsně po 15. hodině, když profesionální i dobrovolní hasiči vyráželi k místnímu Dětskému domovu se školou. Důvodem, byl nahlášený...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Chrudim - Cyklista se na nábřeží Karla Čapka vyhýbal chodci. Narazil při tom do zábradlí, přepadl přes něho a zřítil se z pětimetrové výšky do...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Chrudim - V pondělí dopoledne v jedné ze zdejších mateřských školek k požáru. Na vině byl zapnutý elektrospotřebič v kuchyňce ve...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Dolní Ředice - Připravenost této obce na Pardubicku při mimořádné události mělo v pátek odpoledne prověřit námětové cvičení profesionálních a...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 3 dny
Přestavlky – V rodinném domě začaly ve středu před šestou hodinou ranní šlehat plameny u domovního vstupu z rozvodnice. Na místo se ihned vydaly tři...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 4 dny
Chrudimsko – Kriminalisté zatím nikoho neobvinili, ale střelná zbraň byla na místě zabavena. Nad tím, co se odehrálo včera v 11:36 nedaleko Hrochova...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Osmého srpna to bude už čtyři měsíce, co pracovníci Povodí Labe bagy s pískem provizorně zadělali díru v opěrné zdi na propadlém...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – Dnes dokončili pracovníci povolané firmy provizorní zpevnění nedávno propadlé zdi před restaurací Kateřina. Starosta slibuje, že pytle brzy...Celý článek »