Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 1 týden 1 den
Třemošnice/Podhrádí – Vzdušnou čarou 15 kilometrů jihozápadně od města Chrudim se nachází zřícenina hradu Lichnice (Lichtenburk). V...Celý článek »
vydáno před 2 roky 14 týdnů
Chrudim – Tipy minulý týden absentovaly, protože jejich autor doháněl spánkový deficit. Nevznikl proto, že by snad nadmíru požil. Vznikl proto, že se...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Třemošnice - Kulturní komise města zahájí výstavní rok 2016 výstavou Přírodní zajímavosti Třemošnice a okolí. Vernisáž výstavy se koná 13....Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Třemošnice - V pátek 11. července v 18 hodin začíná na náměstí Míru první den Folkového festivalu, následující den ve 13 hodin bude program...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 1 den
Třemošnice – Průmyslová zóna se změní na pozemky pro výstavbu rodinných domů? Občanská iniciativa části zastupitelů Třemošnice dokázala prosadit...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 1 den
Třemošnice/Podhrádí – Ani pokud máte rádi Rollling Stones a jen tak vás něco neodradí, Hedvíkovské rokli se od pondělí 4. října raději vyhněte. Mohlo...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 3 dny
Chrudim – Celá země se probírá z covidového oparu, snad za to může očkování, snad, a to spíše, celková promořenost společnosti. Kultura, sport a...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 min
Chrudim/Třemošnice/Sezemice – Hasit celodřevěné chatky v tomto počasí je ohnivé peklo. Na vině je silný mráz, který vytváří z proudů vody prakticky...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Třemošnice – Jiná stavba, stejný scénář. Zatímco se v Markovicích řešila kompostárna, v Třemošnici lidé z nové zástavby protestují proti stavbě...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Pátek slibuje po dlouhé době letní počasí, další dny však prý pořádný teplotní sešup. Nabízí se hláška z Rozmarného léta a letos by věru...Celý článek »