Chrudimské noviny

Dnes: 27°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 16 týdnů 5 dnů
Chrudim – Se správcem toku řeky Chrudimky ve městě, podnikem Povodí Labe, bývá někdy těžká řeč. Občas si vymýšlí nesmyslné podmínky pro novou lávku v...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 5 hodin
Chrudim – Latinská fráze o skrytém nepříteli připomíná úterní nález, který oznámila po sedmnácté hodině žena procházející se poblíž vojenského...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Lávka v Radoušově ulici je otevřena a cyklisté tak opět mohou „sesedat z kola“, aby si nenatloukli. Podstatně větší komplikace však město...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Chrudim - Hudební festival Yanderov letos po 23. zahájí letní prázdniny na Chrudimsku. Ve středu 4. července opět po roce vypukne v Janderově svým...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
Chrudim – Přerostlá vegetace v korytě Chrudimky, která každým rokem zaměstnává jak zdejší úředníky, tak pracovníky Povodí Labe, nenechala v klidu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Chrudim – V rámci závěrečné volné diskuse při pondělním zasedání městského zastupitelstva, předložil Ondřej Kudrnáč (ANO 2011) svým kolegům problém,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim – O stěhování skateparku, který v současné době leží za budovou krytého kluziště v Klobásově, uvažuje vedení města již nějaký čas. Požadavek...Celý článek »
vydáno před 4 roky 23 týdny
Chrudim – Péče o městský majetek, potažmo mobiliář, nepatří ve východočeských Athénách k tomu nejlepšímu. Stačí vzpomenout na zlikvidovanou lavičku v...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 den
Chrudim - Diskuse, kterou se opět podařilo rozvířit Michalu Jinochovi mladšímu, nabírá obrátky. Chrudimské noviny o reakcích na Jinochovy připomínky...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Parkování trápí ve městě prakticky všechny jeho obyvatele. Jak ty, kdo auto mají, tak ty, kdo ho nevlastní a musí často mezi odstavenými...Celý článek »