Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 7 týdnů 3 dny
Slatiňany – Na naše území převezl nic netušící řidič kamionu několik cizích státních příslušníků, kteří po zaparkování na odstavném parkovišti ve...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice - Celníkům se podařil takřka rekordní úlovek co do počtu odhalených nelegálních zahraničních pracovníků. Bylo jich bezmála sto. Při...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Pardubice - Oddělení pobytových agend pardubické cizinecké policie zorňuje na změnu svého sídla.Celý článek »
vydáno před 5 let 38 týdnů
Centrální Evropa včetně Česka se připravuje na vlnu migrantů z Blízkého východu a Afriky, většinou ze zemí, které jsou zmítány válkami, etnickými...Celý článek »
vydáno před 5 let 39 týdnů
Pardubice - Příslušníky cizinecké policie z Pardubického kraje stále častěji zaměstnávají nelegální migranti. Ti často využívají ke své dopravě do...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Pardubice/Chrudim - Od nového roku se policisté Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Pardubického kraje téměř nezastavili. Zjistili...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Pardubice - Místní cizinecké policii se daří úspěšně bojovat s pašeráky tablet obsahující látku potřebnou k výrobě drog. V jejich síti...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Pardubice - Na konci minulého týdne provedli policisté Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Pardubického kraje opatření cíleně...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Psovod městské policie v odpoledních hodinách narazil při kontrolní činnosti v místě zvaném na Haldě na čtyři pytláky lovící ryby. Když...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Chrudim - Cizinecká policie sdělila 44letému muži z Chrudimska podezření ze spáchání přečinu napomáhání k neoprávněnému pobytu na území republiky. "...Celý článek »