Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 18 týdnů
Holice - Chrudimské fotbalisty čeká ještě před vstupem do nového ročníku České fotbalové ligy utkání v 1. kole Poháru FAČR, kde MFK vyzve o dvě...Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Chrudim - Na konci června došlo k aktivu České fotbalové ligy, na které byl představen nejen soupis osmnáctičlenné sestavy, ale i konkrétní rozpis...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Ke startu nové fotbalové sezóny je již vše připraveno, jako poslední došlo k losu Poháru FAČR, který každoročně slibuje pro chrudimské...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Kutná Hora - Již v pátek 19. července sehrají chrudimští fotbalisté první ostré utkání nové sezóny, budou totiž bojovat o postup v českém poháru....Celý článek »
vydáno před 10 let 22 týdny
Chrudim - Poslední otazník v losu mistrovských soutěží dostal jasnou a definitivní podobu. Chrudimští fotbalisté ve druhém kole Poháru FAČR narazí...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 4 dny
Chrudim − Fotbalisté Chrudimi v zápase 10. kola FORTUNA národní ligy remizovali se Žižkovem 2:2. Hosté šli rychle do vedení, když se prosadil už...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 1 den
Chrudim - Fotbalisté Chrudimi v 8. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zvítězili doma nad Vyškovem 2:1. Přitom to byli právě hosté, kdo vstřelil branku...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 4 dny
Chrudim - Fotbalisté Chrudimi smetli v šestém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY doma Prostějov 6:2 a poprvé v sezoně zvítězili. Hanáky sice na začátku zápasu...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 4 dny
Brno - Fotbalisté Chrudimi v pátém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nestačili na exligovou Zbrojovku Brno v poměru 1:4. Hattrickem se blýskl kanonýr...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 2 dny
Praha - Sparta ve 4. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zvítězila na domácím hřišti nad Chrudimí 2:0. V prvním poločase měly šance oba týmy, ale...Celý článek »