Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 týdny 1 den
Slatiňany – Přijďte poodhalit příběh svatého Martina na černém koni do Slatiňan. V sobotu 11. listopadu začne od 13  hodin ve slatiňanském...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Chrudimsko – Na první pohled šílenou nehodu, která se odehrála včera před čtvrt na čtyři odpoledne na silnici I/37 na křižovatce mezi Svídnicí a...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 3 dny
Slatiňany – Na začátku města směrem od Chrudimi se střetlo osobní auto s motorkou. Řidička (50) vyvázla bez zranění, ale motorkáře (44) museli...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 3 dny
Pátého května vypuklo v Praze povstání proti německým okupantům. Pražský rozhlas volal o pomoc povstalcům. Venkov měl minimum informací. Sice zde...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 2 dny
Slatiňany – Do redakce nám přišel otevřený dopis od jednoho našeho stálého čtenáře, který nás požádal o jeho zveřejnění. Podoby a poslání...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 4 dny
Slatiňany – V kostele Svatého Martina se koná ve středu 21. prosince od 18 hodin koncertní vystoupení Jany Sychrovské. V závěru koncertu vystoupí...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Slatiňany – Místní vánoční jarmark se uskuteční v sobotu 10. prosince od 10 do 17 hodin v okolí kostela sv. Martina. Přijďte se naladit do vánoční...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – O akutní pomoc žádá policie svědky dopravní nehody, při které se střetla sanitka s osobním automobilem při průjezdu světelnou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Slatiňany – Pondělní ráno zahájilo hlášení o havárii v jedné z firem na Chrudimsku. Na místo se ihned sjely tři jednotky hasičů. O úniku...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudimsko – Na vyjížďku na kole asi jen tak nezapomene žena, kterou na silnici třetí třídy mezi obcemi Vížky a Lukavice v pondělí odpoledne...Celý článek »