Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 8 let 42 týdny
Pardubice - Policie ČR vyslechne v tomto týdnu hejtmana Pardubického kraje Radko Martínka a jeho náměstka Jana Tichého (oba ČSSD) kvůli tajným...Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Pardubice - V neděli 8. ledna vstoupí v platnost mimořádné změny autobusových jízdních řádů na Chrudimsku a Pardubicku. Na Orlickoústecku a Svitavsku...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Brusel/Pardubice - Hejtman Radko Martínek (ČSSD) otevřel v pátek 1. června nové sídlo Zastoupení Pardubického kraje v Bruselu. Slouží k...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Pardubice/Brusel - V pátek 1. června otevře Zastoupení Pardubického kraje v Bruselu novou kancelář, a to na adrese „Plzeňského domu“, Place...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Pardubický kraj bude muset zasanovat velkou finanční injekcí chod svých nemocnic, aby se neocitly na pokraji bankrotu. Dohromady do nich...Celý článek »
vydáno před 8 let 22 týdny
Pardubice - Koordinační a řídící skupina nemocnic Pardubického kraje včera jednala celý den o společné cestě pěti krajských nemocnic poskytujících...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Pardubice - Zastupitelstvo Pardubického kraje přijalo na základě podnětu hejtmana Radko Martínka (ČSSD) usnesení, v němž upozorňuje vládu a...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim/Pardubice - O víkendu budou rozhodovat okresní konference ČSSD v Chrudimi a Pardubicích o lídrovi krajské kandidátky, na které pak naváže 3....Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Pardubice - Pardubickému kraji byla v lednu poskytnuta ministerstvem vnitra dotace ve výši 4 064 000 korun na výdaje jednotek sboru dobrovolných...Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Pardubice - Ministr vnitra Jan Kubice, jeho první náměstek pro vnitřní bezpečnost Jaroslav Hruška a náměstkyně ministra vnitra pro ekonomiku a...Celý článek »