Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 6 let 4 týdny
Chrudim - Několik historických domů v centru města buď změnilo majitele, nebo se o jejich prodej současní majitelé neúspěšně pokoušejí. Nového...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 hodin
Chrudim – Stává se z toho nemilá tradice. Opravy omítek domů v samém srdci města, výkladní skříni zdejší historické architektury, doprovází jeden...Celý článek »
vydáno před 2 roky 11 týdnů
Chrudim – Nemovitosti patřící městu jsou mnohdy v nevyhovujícím stavu. Občas se sice podaří pěkná rekonstrukce – ukázkovým příkladem je třeba dům...Celý článek »
vydáno před 2 roky 13 týdnů
Chrudim – Příprav na druhý ročník festivalu „Zlatá Pecka“, jejž starosta města Petr Řezníček (SNK – ED) neváhal označit za konkurenci „Smetanovy...Celý článek »
vydáno před 2 roky 20 týdnů
Chrudim – Zdejší úřednické a politické elity v rámci předvolebního „podkuřování“ voličům v posledních měsících šíří zprávy o nabírání zkušeností v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Chrudim – Probíhajícího čištění ulic a parkovišť ve městě si všiml asi každý. Není sice vidět přímo metaře s košťaty, lopatami a vozíky, kteří by se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim – Filištínská ulice leží jen několik kroků od „velitelství“ místní městské policie. Přesto se tu v nepravidelných intervalech dějí nepravosti...Celý článek »
vydáno před 3 roky 24 týdny
Chrudim – Nepořádek ve městě se snaží krotit v bojovém duchu svého vládce a pána Zdeňka Koláře technické služby. Úspěchy jsou to střídavé, padlí leží...Celý článek »
vydáno před 4 roky 6 dnů
Chrudim – Znečištěná dlažba, která více než rok hyzdila Filištínskou ulici, měla být dle tvrzení místní radnice uvedena do původního stavu k 14....Celý článek »
vydáno před 4 roky 3 týdny
Chrudim – Téměř na den přesně dva roky hyzdí centrum města znečištěná dlažba ve Filištínské ulici. Majitelé domu ho nechali částečně nahodit, ale ne...Celý článek »