Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 40 týdnů 6 dnů
Některé události se nepřipomínají lehce, zvlášť když se jedná třeba o upozornění na historickou nevraživost mezi Němci a Čechy nebo katolíky a husity...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim – Než nás vláda opět zavře doma a dá hostinským poslední ránu z milosti, pojďme se ještě podívat, kam o nadcházejícím víkendu vyrazit....Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Chrudim – V sobotu 19. září si opět po roce můžete projít chrudimské památky a připomenout si důležité události naší historie. Dveře mají otevřená...Celý článek »
vydáno před 2 roky 20 týdnů
Chrudim - Nenechte si v sobotu 7. září ujít současné chrudimské výstavy i stálé expozice. V rámci Dne otevřených dveří budou k zhlédnutí...Celý článek »
vydáno před 5 let 20 týdnů
Chrudim - V sobotu 10. září budou otevřena nejzajímavější historická místa našeho města, a to i taková, která během roku nejsou zpřístupněna. Na...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
ParlamentníListy.cz - Režisér Zdeněk Troška se v rozhovoru ParlamentníchListů.cz zamyslel nad filmem o Janu Husovi, který vysílala Česká televize....Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - O úpravách parčíku, v němž se za kostelem Nanebevzetí Panny Marie skví idealizovaná socha Mistra Jana Husa, Chrudimské noviny už...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Chrudim - Parky a parčíky ve městě postupně procházejí revitalizací a nutnými opravami. Naposledy se jich dočkal třeba park Střelnice se svým novým...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Chrudim  -  Každým rokem stoupá zájem o možnost navštívit památky našeho města a poslechnout si komentáře k historickým dílům a...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Kým jsou pro nás svatí bratři Konstantin a Metoděj? Pokládat tuto otázku národu, jenž se hrdě hlásí ke svému titulu „nejateističtější národ Evropy“,...Celý článek »