Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - I přesto, že rozdíl mezi vedoucí Chrudimí a druhým Benagem činí na čele CHANCE Futsal ligy propastných dvanáct bodů, jejich vzájemný souboj...Celý článek »
vydáno před 5 let 14 týdnů
Zruč nad Sázavou - Šlágr podzimní části sezóny 2016/2017 je za námi, slavit může ERA-PACK Chrudim! V divácky atraktivním duelu před televizními...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Chrudim - Konec šetření, nyní už není na co. Chrudimští futsalisté přešli přes Tango Brno a Nejzbach Vysoké Mýto až do svého desátého finále v řadě,...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Zruč nad Sázavou - Chrudimští futsalisté zaznamenali první prohru v letošním ročníku CHANCE Futsal ligy. Ve Zruči nad Sázavou si Benago zkraje druhé...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Zruč nad Sázavou - Před chrudimskými futsalisty je předposlední zápas základní části, v dohrávaném duelu budou cestovat na hřiště do Zruče nad...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Chrudim - Fanoušci chrudimského ERA-PACKu zatím mohou být s průběhem vyřazovacích bojů velmi spokojeni. Jeden ze dvou velkých favoritů na titul v...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
Chrudim - Chrudimští futsalisté vstoupili do semifinále naprosto parádním způsobem! Před televizními kamerami zničili v úvodním semifinálovém...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
Chrudim - Přesně rok po semifinálové sérii ERA-PACKu Chrudim a Benaga Zruč nad Sázavou se oba dva celky postaví znovu proti sobě. Chrudimští...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Zástupci chrudimského futsalového klubu se s vedením Benaga dohodli na termínech semifinálové série, která se hraje na tři vítězné zápasy....Celý článek »
vydáno před 7 let 16 hodin
Chrudim - Chrudim na domácí půdě roznesla třetí Benago doslova na kopytech. ERA-PACK nasázel do sítě hostujícího celku deset branek, získal tři body...Celý článek »