Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 9 let 7 týdnů
Pardubice - Za uplynulé tři roky ušetřil Pardubický kraj na investicích téměř tři čtvrtě miliardy korun. Uvedl to náměstek hejtmana...Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Chrudim - Zdejší radnice, která se snaží co nejvíce uspořit z městského rozpočtu, zavedla v minulosti praxi výběrových řízení po internetu, které...Celý článek »
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim – O radikálních změnách ve vyplácení politiků a členů komisí rady města, s nimiž přišli zdejší Piráti, Chrudimské noviny již psaly....Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Především pirátský městský zastupitel Daniel Lebduška silně prožívá údajnou nespravedlnost, s níž se potkal v článku Chrudimských novin....Celý článek »
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim – Rekonstrukce dvou budov mateřské školky Víta Nejedlého je u konce. Akce za více než deset milionů korun má přinést především výrazné...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Chrudim - Město dokončuje další opatření, které má za cíl přinést energetické úspory: na střeše jednoho z objektů městského úřadu v několika minulých...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Chrudim – Policisté a hasiči patří mezi ty, kdo takřka denně nasazují své životy v práci, kterou většina společnosti považuje za potřebnou a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Více než 80 % ruských občanů v produktivním věku nemá dovednosti a znalosti pro práci v současném tržním prostředí. Tento závěr obsahuje studie...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Uspořit na nákladech za bydlení chce každý. Nejinak tomu je i s institucemi, které zřizuje Město Chrudim. V minulosti tak vzbudila...Celý článek »
vydáno před 4 roky 8 týdnů
Parlamentní listy - Pokud by růst životní úrovně pokračoval stejným tempem jako doposud, k Německu se přiblížíme za sto let anebo nikdy. Zahraničí...Celý článek »