Chrudimské noviny

Dnes: -5°C
Zítra: -4°C
Pozítří: -6°C
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim - Městští radní se rozhodli zredukovat počet Osobností města Chrudim. Chtějí navrhnout zastupitelům, aby podpořili nová...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 1 den
Chrudim – Udělování ocenění „Osobnost města Chrudim“ je každoročně poněkud rozpačité. Po dobu existence této diskutabilní soutěže, získal cenu kdekdo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Město každoročně s jistými rozpaky uděluje hned několik cen, kterými chce odměnit některé ze svých výrazných osobností. Pravidelně se v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Nestává se příliš často, aby se městští zastupitelé scházeli co měsíc. Začátek letošního roku je však výjimkou. Snad je vino několikrát...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim – Po letech rozpačitého přešlapování se při letošním udílení prestižního ocenění „Osobnost města Chrudim“ dočkají většinou žijící lidé. Tři...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Vybrat a ocenit každoročně „Osobnost města Chrudim“ bývá nesnadný úkol. Dvakrát nesnadný, protože druhou obdobnou cenou v Chrudimi je „Cena...Celý článek »
vydáno před 3 roky 37 týdnů
Když jsem se na včerejší vernisáži dozvěděl o úmrtí Františka Nového, nejdříve jsem se šel přesvědčit na schody, kde vylepují parte. Nechtělo se mi...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Chrudim – Diskuse o podobě a především ocenění osobností města trvá už roky. Bezradnost, s níž radnice k udělování těchto cen každoročně přistupuje,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – Stane se udělování ocenění "Osobnost města Chrudim" pouze okrajovou záležitostí, v níž nakonec cenu získá i kníže Břetislav? V letošním...Celý článek »
vydáno před 4 roky 45 týdnů
Chrudim - Osobností města Chrudim pro rok 2015 by se měli stát dva muži, kteří se významný způsobem zapsali do dějin města. Jak již Chrudimské noviny...Celý článek »