Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 9 let 10 týdnů
Šokovaní kolemjdoucí na Štědrý den nevěřícně hleděli na pietní místo před Pražským hradem, kam stále chodí lidé zapalovat svíčky. Jen několik hodin...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Sedm metráků vánočního cukroví? Dort pro prezidenta? Není problém. Alespoň ne pro žáky tříletého oboru cukrář ze Střední odborné školy a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 33 týdny
Pardubice/Chrudimsko - Neobvyklého pacienta měli v pátek 15. července na radiodiagnostickém oddělení Pardubické nemocnice. Není divu, že...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Chrudim - Opoziční zastupitel Roman Málek (Koalice pro Chrudim) přišel s několika nápady, které chtěl v pondělí prodiskutovat se svými...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Chrudim - Nadcházející nedělí začíná takzvaný advent spojený zejména s přípravou na Vánoce. Součástí nadcházejících dnů je i adventní věnec...Celý článek »
vydáno před 8 let 14 týdnů
Chrudim/Brusel - Velkorozměrné neonové Srdce vizuálního umělce prof. Jiřího Davida, jehož výstava právě probíhá v Galerii Art, se rozsvítí dne...Celý článek »
vydáno před 8 let 28 týdnů
Chrudim - Malebné zákoutí vlevo nad Širokými schody, kde podle archeologů mohl stát před staletími původní chrudimský hrad a byla tu například jedna...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Astrolife.cz - Je 30. dubna a na kopcích i kolem měst a vesnic se rozhoří ohně; nastane večer čarodějnic. Kdo se trochu zajímá o tradice Keltů ví, že...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Praha - Bývalý ředitel pražského dopravního podniku Martin Dvořák, který je spojován s netransparentním hospodařením podniku, v neděli v ČT zveřejnil...Celý článek »
vydáno před 9 let 2 týdny
Praha - Evropská centrální banka (ECB) hodlá příští týden, konkrétně ve středu, kdy je únor jednou za čtyři roky o den delší, napumpovat do...Celý článek »