Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 2 týdny
Chrudim - Chrudimský ERA-PACK vstoupil do nového roku pravou nohou. Na domácí palubovce dokázal zejména díky dobrému ofenzivnímu výkonu ve druhém...Celý článek »
vydáno před 8 let 15 týdnů
Chrudim - Chrudimský mistr si připsal první tříbodový zisk do tabulky nového ročníku CHANCE Futsal ligy, když zvítězil nad Kladnem v poměru 7:0....Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Kladno - Po bojích v evropských pohárech se museli chrudimští futsalisté zaměřit opět na českou nejvyšší soutěž, na hřišti Kladna se jim podařilo...Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Kladno - Po neúspěšném představení v elitní skupině UEFA Futsal Cupu v Pardubicích čeká Era-Pack Chrudim návrat na domácí kolbiště. V kladenské...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Chrudim - Futsalisté Chrudimi byli poprvé vedeni v mistrovském duelu trenérem Danielem a jeho premiéra dopadla dobře. Do tabulky si po výhře 4:0...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Chrudim - Dlouho očekávaný start nového ročníku Chance Futsal ligy je konečně tady! Devítinásobný mistr se postaví kladenským Sat-anům, kteří před...Celý článek »
vydáno před 5 let 34 týdny
Praha - Porážka ze druhého finálového vystoupení ve slavistickém Edenu se neopakovala, chrudimský šampion mohl znovu slavit! Proti domácí Slavii si...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim - Třetí finálové utkání mělo v chrudimské sportovní hale úžasnou diváckou kulisu, v taktické bitvě se tentokrát daleko více dařilo...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim - Finálová série je v plném proudu a v obrovském tempu pokračuje do svého závěru! Utkání číslo tři přinese v Chrudimi...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Praha - V prvním utkání finálové série dokázala Slavia na východě Čech umazat tříbrankové manko a dotáhnout zápas do penaltového rozuzlení, v...Celý článek »