Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 16 týdnů 3 dny
Nasavrky – Ve výstavních prostorách nasavrckého zámku najdete od 10. října výstavu fotografií Libora Blažka nazvanou Toulky krajinou ticha.  V...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Nasavrky – Čtvrtou adventní neděli 22. prosince uvede v 16 hodin v prostorách na zámku evangelická farářka Rut Kučerová. Po jejím vánočním...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Nasavrky - JR Running sport-intersport, Památník Lidice a partneři připravili na sobotu 7. prosince od 19 hodin na místním zámku předvánoční večer s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Chrudim – Děti slaví a rodiče jistě s nimi. Konec školního roku je tu, začínají dva měsíce letních prázdnin. Utečou, jako voda. Před dvěma měsíci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 32 týdny
Nasavrky - V pátek 21. června v 18 hodin se hlavní vyhledávanou atrakcí stává Letní terasa Hotelu Šustr se svým Nasavrkáním. V letošním ročníku...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – Druhý adventní víkend před námi, jarní počasí za okny. Podle úvah známého geologa a filosofa Václava Cílka se na podobné průběhy ročních...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Nasavrky - V neděli 29. listopadu v 16 hodin začíná na zámku první letošní adventní koncert. Představí se vokální skupina Jana Stejskala "Nestejskáme...Celý článek »