Chrudimské noviny

Dnes: 22°C
Zítra: 29°C
Pozítří: 30°C
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim/Pardubice – Jedním z příkladů firem, které pomáhají v boji se stávající koronavirovou pandemií, je společnost EVONA. Ta se zapojila do...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim – Soudržnost, nezištná pomoc, obětavost, slova díků dávají této době nezvyklou atmosféru. Doplňkem našeho oblečení se staly roušky....Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim – Některé nově platné předpisy jsou závazné – strážníci proto již pokutují ty, kdo nenosí ústenky, respektive chodí na veřejnosti s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Roušky a ochranné prostředky obecně jsou nedostatkovým zbožím. Stát je shání, kde se dá, město však také nezahálí. Již v pondělí starosta...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Chrudim - Velkou radost teď mohou mít všichni obyvatelé Palackého třídy a ulice Obce Ležáků. Po letech šedivého nezájmu si je radnice doslova hýčká a...Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
Chrudim - Chrudimská textilka Evona se pustila do první etapy revitalizace svého výrobního areálu v centru města, který zde vyrostl na přelomu 19. a...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Chrudim - Zdejší textilka Evona vykazuje po letech ztrát už třetím rokem zisk. Tvrdí to majitel firmy Lubomír Motyčka. Podle něj dosahuje jeho...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - Pouze dvě místa ve městě se mohou v budoucnu proměnit v atraktivní brownfieldy - stávající fabrika na výrobu punčochového zboží a...Celý článek »