Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Článek, v němž Chrudimské noviny informovaly o stěhování R-klubu z Rozhledny do Husovy ulice, byl jedním z nejčtenějších v tomto roce vůbec...Celý článek »
vydáno před 1 rok 38 týdnů
Chrudim – R-klub byl a stále je oblíbeným místem s unikátní polohou. Přestože jde o klub, v němž často koncertují i hodně hlučné rockové kapely,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 47 týdnů
Chrudim – Léto je časem festivalů, koncertů a oslav. Není proto divu, že spousta z organizátorů těchto akcí trošku „hřeší“ na jistou benevolenci...Celý článek »
vydáno před 4 roky 22 týdny
Chrudim - Česká rocková a taneční skupina Brutus koncertuje v hudebním R- klubu na Rozhledně v pátek 2. února od 21 hodin. Skupina je...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim - Koncert bubenické show MLASK proběhne v pátek 4. listopadu v R-klubu. Samotné vystoupení skupiny začne přibližně ve 22 hodin. O...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Chrudim - V pátek 19. února vystoupí od 21 hodin v R klubu Na Rozhledně česká trashmetalová legenda Kryptor, která má už za sebou sedm vydaných desek...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim - Do R klubu v sídlišti Na Rozhledně míří další punková legenda, která se však neomezuje pouze tímto hudebním stylem a má podstatně širší...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Chrudim - Zdejší R-klub na Rozhledně bude o víkendu bilancovat tři roky svého fungování a přichystal si pro tento účel speciální program. V pátek...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - V pátek 4. prosince ve 20 hodin vystoupí v chrudimském R-klubu spolu s dvěma předskokany kapela Rybičky 48, která vznikla v roce 2002 a za...Celý článek »
vydáno před 6 let 32 týdny
Chrudim - Punková legenda Visací Zámek oslavuje třiatřicáté narozeniny a v rámci těchto oslav zamíří v pátek 27. listopadu do chrudimského R-klubu. "...Celý článek »