Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 29 týdnů
Pardubice - V době, kdy byly policejní hlídky zajišťovat veřejný pořádek při včerejším hokejovém utkání v okolí zimního stadionu, jsme přijali...Celý článek »
vydáno před 8 let 32 týdny
Pardubice - Policie hledá svědky nehody, ke které došlo v pátek 4. prosince v 17:15 na přechodu pro chodce mezi budovou Atrium Palác Pardubice a...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Lukavice - V pátek došlo na silnici I/37 poblíž této obce na Chrudimsku k tragické dopravní nehodě. Celý článek »
vydáno před 12 let 32 týdny
Chrudim - Devětapadesátiletá Eva Š. dává zdejší nemocnici za vinu, že jí ochrnula polovina těla vlivem provedené lumbální punkce. V nemocnici byla...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Chrudim – Neúnosná dopravní situace v Chrudimi by mohla už brzy skončit. Záležet bude na závěrečné kontrolní prohlídce, která proběhne o den dříve. Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 4 dny
Chrudim – Práce na budoucím parkovišti  u obchvatu v ulici  Dr. Milady Horákové pro obyvatele protilehlého sídliště U Stadionu...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 5 dnů
Chrudim – Masivní kácení stromů, co navazovaly na lesík na sídlišti U Stadionu, který vykáceli před šesti lety kvůli výjezdovému místu pro záchranky...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 2 dny
Chrudim – Parkovací domy, které zabírají méně místa a ušetří vzrostlou zeleň před pokácením, prý budou následovat, ale kdy přesně, to nikdo neví....Celý článek »
vydáno před 22 týdny 4 dny
Chrudim – Nebýt plošného zkazu návštěv Chrudimské nemocnici by asi brzy hrozil personální kolaps. Je na tom s personálem dlouhodobě bídně. Byl tedy...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 4 dny
Chrudim – Přes informace o omezení provozu na jednotlivých oddělení napříč nemocnicemi v Pardubickém kraji se nakonec chrudimská porodnice rodičkám...Celý článek »