Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 27 týdnů
Chrudim - Chrudimské vedení usilovně skládá sestavu na následující ročník 1. FUTSAL ligy a pro své fanoušky přináší potěšující zprávu. I v ...Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Chrudim - Natěšenost chrudimských futsalistů na úvodní utkání byla velká, po vítězném střetnutí s Nejzbachem Vysoké Mýto (8:0) však přichází další...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Chrudim - Futsalisté ERA-PACKu mají před sebou poslední výjezd v rámci základní části. Pro další vítězství si pojedou do Brna, kde změří síly se...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim - O víkendu 22. - 23.3.2014 se odehraje v chrudimské sportovní hale další ročník MITROPA FUTSAL CUP 2013/2014. V jeho rámci se v Chrudimi o...Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Kadaň - V pondělí proběhl v Kadani los letos nové akce, která se bude starat o zakončení Poháru FAČR. Od současné sezóny totiž svaz nastoupil na...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim - Oficiální stránky Era-Packu oznámily termíny na Elitní kolo UEFA Futsal Cupu. To se odehraje koncem listopadu v ČEZ ARENĚ v Pardubicích....Celý článek »
vydáno před 9 let 43 týdny
Rotterdam - Ještě před začátkem vyřazovacích bojů si několik hráčů z Era-Packu udělalo výlet na reprezentační sraz a byli rozhodně nápomocni. Díky...Celý článek »
vydáno před 10 let 7 týdnů
Chrudim - Další zlatý večer pro tuhle partu. Era-Pack Chrudim si s celkem Bohemians 1905 doslova pohrál a po výhře 6:1 popáté za sebou zvedl nad...Celý článek »
vydáno před 10 let 9 týdnů
Chrudim - Po výprasku Teplic přichází další protivník. Do Chrudimi totiž dorazí Nejzbach z Vysokého Mýta. Domácí chtějí potvrdit první místo tabulky...Celý článek »
vydáno před 10 let 16 týdnů
Kragujevac - Era-Pack tento týden svádí boje v srbském Kragujevaci, ale bohužel neúspěšně. Svěřenci Cacaua a Bartůška prohráli první dva zápasy a na...Celý článek »