Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 16 týdnů 5 dnů
Pardubice – O tom, že to jde s nemocnicí v Pardubicích i Chrudimi, co se týče spokojenosti, z kopce a prchá odtud, kdo může, není žádným tajemstvím....Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 1 hodina
Pardubický kraj – Hejtman vyhlásil dnes ke čtvrté odpolední stav hromadného postižení osob. Znamená to, že nemocnice vyčerpaly svoji veškerou...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 6 dnů
Pardubice – Bezpečnostní rada Pardubického kraje projednala na základě žádosti Nemocnice Pardubického kraje a. s. aktuální situaci v nemocnicích...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Pardubický kraj – Už tři ročníky proběhly a pokaždé Nemocnice Pardubického kraje ocenila nejpřínosnější diplomovou práci, jejímž autorem byla některá...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Pardubický kraj – Pardubická nemocnice od pondělí 19. září až do odvolání přistupuje k zastavení neakutní plánované péče. V laboratořích nestíhají...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Pardubice – Návštěvy pacientů hospitalizovaných v Nemocnicích Pardubického kraje (NPK) zatím možné nebudou. Výjimky platí pro individuální...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Pardubice – Testování osob s podezřením na nákazu novým typem koronaviru bylo doposud na stacionárních odběrových místech společnosti Nemocnice...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubice/Chrudim/Ústí nad Orlicí – Informace v Nemocnici Pardubického kraje jsou v bezpečí. Zaměstnanci s nimi umí zacházet a chránit je,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Pardubice - Krajští radní z pozice členů valné hromady schvalovali aktualizovaný finanční plán akciové společnosti Nemocnice Pardubického kraje (NPk...Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Pardubice - Po bezmála pěti měsících dospěla jednání o nové kolektivní smlouvě v Nemocnici Pardubického kraje ke zdárnému konci. Vedení společnosti...Celý článek »