Chrudimské noviny

Dnes: -4°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim – Pět let má radnice k dispozici souhlasná stanoviska úřadů a institucí, které mají co mluvit do stavby vlakové zastávky U Stadionu. Přestože...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 2 dny
Chrudim – Některá témata se vracejí do zdejšího veřejného života s železnou pravidelností. Radnice tak opět po letech řeší, co dál s Muzeem barokních...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 1 den
Chrudim – Jak poznáte, že se blíží jaro? S příchodem teplého jarního počasí vylézají nejen hadi a štíři, ale dávno se na sezónu připravují také...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Pardubice – Když jsou zavřené hospody, našli mnozí lidé povyražení v účastnění se alespoň nejrůznějších diskusí na internetu. Hitem včerejšího dne...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Chrudim – Krizová situace, omezování základních lidských práv na svobodu pohybu, svobodu shromažďování a nedotknutelnost obydlí většinu obyvatel...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Chrudim – Jsou tu zas. Pravděpodobnější však je, že vlastně nikdy neodešli. Hovoří špatnou češtinou, neumí přesně formulovat, oč jim jde. Zkrátka a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 33 týdny
Chrudim – Jde o jeden z takzvaných „pohřbených projektů“. Vlaková zastávka U Stadionu v minulosti již několikrát měla vzniknout, ale prozatím stále...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Strážníci městské policie se jen těžko zavděčí všem obyvatelům města. Někdo je vidí na stále stejných místech, jinému přijde, že do krizové...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Sídliště U Stadionu je největším sídlištěm ve městě. Z tohoto faktu také plyne, že zde místní obyvatelé nejobtížněji hledají místa k...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim – Víkendová služba strážníků městské policie je těžko odhadnutelná. Někdy řeší jen klasické výjezdy týkající se bezdomovců a špatného...Celý článek »