Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 14 týdnů
Chrudim - Chrudimská nemocnice musí do odvolání omezit operační program a odkládat objednané operační zákroky. Důvodem k tomuto dočasnému opatření je...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrudim - Někde už prý vypukla, jinde se teprve rozbíhá. Řeč je o chřipkové epidemii, která by po útlumu, který nastal díky vánočním svátkům, měla...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 1 den
Chrudim – Nově zřízená komise pro zdravotnictví ve městě Chrudim se už sešla celkem třikrát. Co se momentálně v této komisi, která vzbuzuje u občanů...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 1 den
Chrudim – V pardubické porodnici bude zavřeno, ale jenom na necelých 11 dnů. Rodičky budou mít možnost si vybrat a porodit v nejbližších okolních...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 2 dny
Chrudim – Na veřejnost se dostaly informace, že oblastní ředitel pro zdravotní služby Jan Maňaska, který nastoupil na místo v prosinci, odešel v...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 4 dny
Pardubický kraj – Sestry a laborantky z pardubické nemocnice podaly v polovině prosince hromadné výpovědi, aby se domohly důstojného ohodnocení za...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 4 dny
Pardubický kraj – Právě dnes se koná jedno z dalších jednání krajského zastupitelstva. Jako obvykle mohou občané svoje vyvolené zástupce sledovat i v...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 4 dny
Chrudim – Město přidělilo nájem bytu už druhé dětské lékařce z Ukrajiny, která nastoupila do nemocnice díky úsilí primáře Davida Kasala (ANO 2011)....Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 2 dny
Chrudim – Myslíte si, že by se politici spolu měli umět dohodnout bez ohledu na svoji politickou příslušnost? Před volbami  padají další a další...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 5 dnů
Chrudim – Lůžkové oddělení interny včetně jednotky intenzivní péče se uzavřelo od července. Petice za „Opětovné zajištění provozu Chrudimské...Celý článek »