Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 5 let 12 týdnů
Švédsko - Mladší žáci chrudimského hokejového klubu zamířili na čtyři přátelská utkání na sever Evropy, na svoje „turné“ po švédských městech...Celý článek »
vydáno před 5 let 11 týdnů
Chrudim - Následující víkend bude na chrudimském zimním stadionu hodně živo. Již třetí ročník turnaje mladších žáků bude mít po roční pauze znovu...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Chrudim - Úvodní ročník Chrudim City Cupu se vydařil, a proto nic nebrání tomu, aby se celá akce mohla zopakovat. Na Zimním stadionu v Chrudimi se v...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 4 dny
Chrudim – Třetí domácí utkání v řadě přineslo úvodní porážku Chrudimi. Proti Chocni museli domácí od začátku dotahovat, manko se jim smazat...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 4 dny
Chrudim – Lepší start do nového ročníku Krajské hokejové ligy Pardubického kraje si hokejisté Chrudimi ani představit nemohli. Proti Poličce si s...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 6 dnů
Chrudim – Chrudimští hokejisté tentokrát vysoké vedení po dvou odehraných třetinách neztratili a porazili Jaroměř 7:0. V úvodu velmi aktivně hrající...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 6 dnů
Chrudim – Ztratit náskok o sedm branek za dvacet minut, to se v hokeji vidí jen sporadicky. Spíše méně než to. Chrudim to ale „zvládla“, proti...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 4 dny
Chrudim - Úvodní příprava na nový ročník krajské hokejové ligy začal pro chrudimský tým úspěšně, domácí výhrou nad Novým Bydžovem! Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 3 dny
Chrudim – Chrudimští hokejisté sehrají před startem soutěže sedm přípravných utkání. Čtyřikrát se představí na domácím stadionu a třikrát budou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Choceň – Chrudimští hokejisté za neskutečné podpory obrovského množství svých fanoušků předvedli na ledě Chocně nejlepší výkon ze všech pěti utkání...Celý článek »