Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 36 týdnů
Chrudim – Zatoužili městští radní po větší moci, nebo jsou motivováni snahou zefektivnit a zrychlit rozhodování města ve finančních záležitostech?...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Chrudim - Po roce, který utekl od komunálních voleb a nekončícího jednání o podobě budoucí vládnoucí koalice, je na místě provést bilanci a zhodnotit...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Jako už několikrát i teď zafungoval materiál Chrudimských novin jako spolehlivý budíček spících úředníků a uvedl v činnost soukolí...Celý článek »
vydáno před 7 let 19 týdnů
Chrudim - Otevřená radnice, která se tak ráda a často chlubí svou výtečnou komunikací s občany, opět „zabodovala“. Není to tak dlouho, kdy si...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 3 dny
Chrudim – Hlavním tématem na včerejší Radě města Chrudim bylo hospodaření v městských lesích. Radní vzali včera na vědomí hospodaření za rok 2021 a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Říká se, kdo šetří, má za tři. Stačilo tedy v případě spolku Hurá na Výlet! podle města včas otočit kolečkem a natáčet pořady pro seniory...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Město takové významnosti a historického kulturního bohatství potřebuje něco, co by ho jednoznačně charakterizovalo a případným návštěvníkům...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – „Když zasedá parlament, nikdo si nemůže být jistý majetkem ani životem,“ říkal kdysi jeden americký učenec. Když zasedá chrudimské městské...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – Ještě donedávna nemusel cestující vlakem ani otevřít oči, a přesto dobře věděl, kde „železný oř“ zastavil. Každé nádraží, každé město se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 11 týdnů
Chrudim – V pondělí 25. května 2020 byl pokořen nový rekord. Jednání městského zastupitelstva trvalo všehovšudy – tedy i s přestávkami – více než...Celý článek »