Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim – Brzy tomu budou dva roky. Začátkem února 2016 se při venčení ve Slavické oboře rozhodl prodloužit si vycházku Českoslovský vlčák Tino. Do...Celý článek »
vydáno před 4 roky 36 týdnů
Chrudim - Jak už Chrudimské noviny informovaly, v okolí města se před 14 dny ztratil československý vlčák, jehož se majitelé snaží do dnešního dne...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 4 dny
Chrudim – Zákeřná choroba nám řádí a můžeme jen děkovat Bohu, pokud v něj věříme, vládě, pokud její kroky schvalujeme, nebo náhodě, že prozatím v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim - Už třetí den hledají majitelé zaběhlého československého vlčáka Tina. Autem projíždějí lesy v okolí města a marně pátrají po ztraceném...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Chrudim - Konec dubna je tu a s ním pálení čarodějnic, tajemná Filipojakubská noc a také svátek lásky i práce. Na něj si sice ještě týden...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Pardubice - Strážníci kvitují spolupráci s místními obyvateli, kteří jim pomohli s vypátránímk pohřešované fenky slyšící na jméno Sindy.Celý článek »
vydáno před 6 let 15 hodin
Chrudim - Neviděli jste belgického ovčáka? S touto otázkou objíždí Chrudimsko i Pardubicko chovatel Stanislav Vodička. Jeho čtyřnohý přítel se...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Chrudim - Roztomilé zajíčky a kuřátka bychom mohli doslova přehazovat vidlemi, jak zpívá Ivan Mládek ve své vypečené písni „Jaro“, a proutky na vrbě...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Našel jsem před několika týdny psa. Stane se to snadno. Projíždíte po hrázi sečské přehrady a za ní zastavíte - chcete totiž s přáteli a slečnou...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Nasavrky - Slavická obora se zmenšila. Část, která byla vyhrazena jen pro chov muflonů, totiž svou funkci ztratí. Provozovatel, kterými jsou Lesy...Celý článek »