Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 4 týdny 3 dny
Chrudim – Už jen tento pracovní týden a z Chrudimi se projedete v sobotu večer Čáslavskou po kompletně opravené silnici. Od pondělí tady proto...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Cyklisté a cyklistika obecně nemají v kopcovité Chrudimi příliš na růžích ustláno. Nedaleké Pardubice, které leží v „placaté“ polabské...Celý článek »
vydáno před 2 roky 18 týdnů
Chrudim – Chodníky ve městě rozhodně nejsou ve stavu, který by umožňoval bezpečnou chůzi. Především senioři a maminky s kočárky mají mnohdy problém...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim – Stav chodníku v ulici Na Ostrově, konkrétně od křižovatk s ulicí S.K. Neumanna, po vjezd do areálu ČSAD, nikdy nebyl ideální. Míst se...Celý článek »
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Chrudim – Jakékoliv zdržení při vyřizování nezbytných záležitostí v budově Městského úřadu Chrudim nesou jeho návštěvníci s nelibostí. Pořádný zmatek...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - Chodníky po opravě ulice mají obvykle tendenci vypadat nově a moderně. Zcela opačnou zkušenost však mají obyvatelé postupně opravované...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Chrudim - Oblíbené téma členů Strany svobodných občanů opět začíná vystrkovat růžky. Chodníky ve městě nejsou v nejlepší kondici, přestože se radnice...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 dny
Chrudim - Loňské letní prázdniny byly ve znamení uzavírek železničních přejezdů. Letos čeká obyvatele města daleko lepší „zábava“, která jim zaručeně...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
Chrudim - Sobotní služba městské policie byla bohatá na zážitky. Tím nejintenzivnějším se stalo bezpochyby krocení hosta restaurace v Čáslavské ulici...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Chrudim - Ve městě je několik lokalit, které se dají označit za problémové a i strážníci městské policie se do nich vydávají radši po dvou. Jedním z...Celý článek »