Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 26 týdnů 5 dnů
Chrudim – Neformální festival v Chrudimi založený pěvkyní Dagmar Peckovou se svého čtvrtého ročníku nevzdá. Milovníci hudby se dočkají na podzim...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 1 den
Pardubice – Dokument Tvář Pardubického kraje nejen definuje symboly a zásady propagace kraje, ale je také jakousi výkladní skříní toho...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Pardubice/Chrudim - Festival Zlatá Pecka je už sice letos za námi, ale není na škodu si připomenout i jeho doprovodný projekt s názvem „Zlatá...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Chrudim – Banální zprávička, jakých se za měsíc urodí nespočet a autor textu si ji druhý den nepamatuje. Takovou se zdála být informace o prodeji...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Chladná rána nám připomínají, že babí léto už natahuje své stařecké ruce. Nemusíme ale smutnit, protože se blíží pro mnohé z nás...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim - Žáci naší umělecké školy a jejich hosté se ve čtvrtek 20. června od 9 hodin až do 21. hodiny večerní rozloučí s dalším školním rokem Dnem...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Pardubice - Nový pořadatel Festivalu Zlatá Pecka 2019, spolek Zlatá Pecka, zahajuje svoji činnosti koncertem mladého geniálního klavíristy Jana...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Chrudim - Se zpožděním ale přece. Dlouhé rozhodování o pořádání dalšího pokračování festivalu, který si za své první dva ročníky získal množství...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Jak se chovat k dámě, může správný gentleman pochytit poměrně nesnadno. V době, kdy nám zuří feminismus postavený na hlavu, těžko hledat cestičku k...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – Kauza „Zlatá Pecka“ prozatím zdaleka nekončí. Přestože se již před Vánoci objevila „Adventní výzva“, která nabádala obě znesvářené strany...Celý článek »