Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 19°C
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Heřmanův Městec – Na křižovatce tří ulic se v úterý málem vyboural autobus jedoucí z Klešic. Vlivem prudkého zabrzdění se v něm zranily dvě cestující...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 2 dny
Heřmanův Městec – Výstavu fotografií Jana „Kočičáka“ Kočího můžete navštívit v Galerii Dvojdomek až do 4. července. Výstavní prostory jsou...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 3 dny
Heřmanův Městec – V pondělí 7. června v 9:55 došlo na silnici třetí třídy číslo 33748 přibližně 100 metrů od obce k dopravní nehodě, při níž...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Heřmanův Městec – Přijměte pozvání na výstavu v Galerii Dvojdomek, kde se potkají fotografie Otakara Volejníka s kresbou Štěpána Bonaventury....Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Pardubice – Tuto sobotu můžete zažít tvorbu graffiti v Pardubicích na 22. Radical Family Jam 2020 a to v čase od 10:00 do 20:00. Následně...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Heřmanův Městec – V sobotu 15. srpna byla v Galerii Dvojdomek otevřena výstava tvorby heřmanoměsteckého výtvarníka Libora Krejcara. V ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Heřmanův Městec – Galerie Dvojdomek pořádá výstavu fotografií Alžběty Kopecké. Výstava je otevřena ve středu a v pátek od 14 do 17 hodin, o víkendu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Heřmanův Městec – Dříve avizovaná a zrušená beseda se světoznámým fotografem Robertem Vanem dostala nový termín. Uskuteční se v pátek 26. června v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Heřmanův Městec – Galerie Dvojdomek otevře v sobotu 29. února výstavu fotografií Roberta Vano a Evy Pilarové. Autor bude osobně přítomen na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Heřmanův Městec – Výstavu kreseb a olejomaleb heřmanoměsteckého malíře Ladislava Vlacha můžete zhlédnout až do 23. února v Galerii Dvojdomek....Celý článek »