Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Chrudim – Manitou Železné hory se stal ve městě již tradicí. Tradicí se však v souvislosti s těmito cyklistickými závody stalo i setkávání s...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Chrudim – Takzvanou „spanilou jízdu“ několikahlavého stáda motorkářů nešlo v sobotu přehlédnout. Vyznavači jedné stopy se přihnali od Slatiňan,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Chrudim – Léto je časem festivalů, koncertů a oslav. Není proto divu, že spousta z organizátorů těchto akcí trošku „hřeší“ na jistou benevolenci...Celý článek »
vydáno před 4 roky 11 týdnů
Chrudim – Co řešili strážníci městské policie v průběhu chrudimské salvátorské pouti? Překvapivě ne pouť. Od pátku do neděle sice dohlíželi ve...Celý článek »
vydáno před 7 let 25 týdnů
Pardubice/Chrudim - Na úvod týdne proběhla napříč celým krajem dopravně bezpečnostní akce, do které se zapojily téměř tři desítky policistů.Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Pardubice - Prezidentovi Černých jezdců z Rakouska pardubický soud jeho dosavadní trest prodloužil. Z šesti měsíců odnětí svobody na osm. Beze změny...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Pardubice - Rakouští motorkáři se snažili v průběhu hlavního líčení přesvědčit soud, že prezident jejich klubu s názvem Black Rider Mario...Celý článek »
vydáno před 7 let 39 týdnů
Pardubice - Proti rozhodnutí zdejšího okresního soudu si podali odpor dva ze čtyř obviněných motorkářů z rakouského gangu Black Riders, kteří...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrudim - V neděli půl hodiny před půlnocí si strážníkům stěžoval anonymní volající na rušení nočního klidu. Byl slyšet hlasitý křik, který...Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Chrudim - Dvakrát po sobě, v rozmezí jen několika málo minut, vyráželi strážníci v neděli o půlnoci do Koželužské ulice. Důvodem byla...Celý článek »