Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 týdnů 13 hodin
Třemošnice – Na Velký pátek 15. dubna se od 14 hodin na hradě Lichnici koná velikonočně zaměřené odpoledne. Jelikož tento den byste podle starého...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 2 dny
Lichnice – Zřícenina hradu se stane ve dnech 21. a 22. srpna kulisou pro historické vystoupení šermířů v podání skupiny Mladí šermíři. Program začíná...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 1 den
Třemošnice – V areálu zříceniny hradu Lichnice je na sobotu 12. června od 14 hodin připraven program plný bylinek. Město Třemošnice se snaží...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
  Třemošnice – Sobotní výlet by mohl mít zajímavý cíl. Na nádvoří zříceniny hradu Lichnice se v sobotu 25. července představí pochoutky od...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Třemošnice – V sobotu 6. června se na zřícenině hradu Lichnice koná praktická přednáška na téma bylinky rostoucí v blízkém okolí. Začátek...Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Třemošnice/Seč – Naše rekreační destinace zažijí o prvním únorovém víkendu 1. a 2. února oživení. Zimní dny a s nimi hlavně mrazivou vodu si...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Lichnice - Přírodní areál zříceniny hradu Lichnice bývá vyhledáván turisty při plánování pěších výletů s pohledem na Železné hory. Letní nabidka...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Třemošnice - Nejen krásné panorama Železných hor a unikátní prostředí hradu Lichnice láká k návštěvě v každém ročním období. Léto dává...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Třemošnice - V sobotu 14. července se na nádvoří hradu Lichnice koná festivalová přehlídka folkových skupin.  Přírodní prostředí je...Celý článek »
vydáno před 3 roky 47 týdnů
Třemošnice - V pátek 29. června v 16 hodin se můžete těšit na lidové písně spojené s oslavou staročeských letnic a koláčových svátků, pokud...Celý článek »