Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 26 týdnů
Chrudim – Není žádným tajemstvím, že vrůstající teploty v letních měsících zvyšují agresivitu. Své o tom ví především řidiči, které v parnech...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 1 den
Chrudimsko/Řestoky – Po více než roce od podání podnětu místních občanů i formou petice a také více než šest let po tragické dopravní nehodě oznámil...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudimsko – Od spolku Naše Třibřichy přišla městu Chrudim petice s nesouhlasným stanoviskem k variantě 3 severozápadního obchvatu, na kterou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – Bude to „o prsa“, ale nakonec silničáři stihnou otevřít obchvat Chrudimě, respektive nedalekých Slatiňan v termínu. Původně sice naříkali,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Slatiňany/Orel - O tom, jak ničí stavba obchvatu nervy mnoha obyvatel, jsme vás už před nedávnem informovali. Potvrzuje to i případ, kdy někdo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Orel/Slatiňany – Pocit, jako když se zhroutí domeček z karet, mohli zažívat včera muži pracující na stavbě mostu MO 203 vznikajícího obchvatu. Štěstí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Orel/Slatiňany – Stavba obchvatu na silnici 1. třídy číslo 37 pokračuje do zdárného konce druhé etapy. Pracovníci jsou na svých místech...Celý článek »
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – O osudu separačního dvora v Markovicích stále není rozhodnuto. Lidé ho zde pochopitelně nechtějí, město proto hledá jiné lokality, kde by...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Chrudim – Stavba obchvatu utěšeně pokračuje, dopravní situace ve městě však příliš radostná není. Nejen vzhledem k uzavřenému kruhovému objezdu Na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Seč – Když byla na začátku letošního roku otevřena nová výjezdová stanice Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje na Seči, bylo...Celý článek »