Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Chrudim - Semifinálová série mezi Chrudimí a Spartou nepřináší pouze boj na hřišti, ale i mimo něj. Trenér ERA-PACKu Felipe Conde se rozhodl reagovat...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Chrudim - Los elitní fáze Ligy mistrů rozhodl. V polovině listopadu dorazí do Chrudimi Kairat Almaty, Pescara a Lida. Ze čtyřčlenné skupiny...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
Chrudim - Chrudimští futsalisté již znají soupeře pro základní skupinu premiérového ročníku Futsal Champions League. V Srbsku je čekají nesmírně...Celý článek »
vydáno před 4 roky 28 týdnů
Chrudim - Los UEFA Futsal Cupu ve švýcarském Nyonu přiřkl Chrudimi cestu do Itálie za Luparense, Györem a věhlasným španělským vicemistrem z...Celý článek »
vydáno před 4 roky 34 týdny
Chrudim - Krátce po zisku mistrovského titulu přišla z chrudimského futsalového klubu skvělá zpráva! Brazilský kouč Felipe Conde, který s ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - V pátek 21. dubna ve 20 hodin odstartuje v chrudimské sportovní hale pro dvanáctinásobného mistra nejvyšší soutěže cesta za titulem s...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 týdny
Chrudim - Chrudimský kouč Felipe Conde odvedl za pět měsíců na lavičce ERA-PACKu nesmírně velké penzum práce a již několikrát ukázal, že je pro...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Chrudim - Vicemistr brazilské ligy a šampion thajské nejvyšší soutěže již brzy na palubovce Chrudimi! Felipe Conde přebere od 1. srpna oficiálně...Celý článek »
vydáno před 5 let 28 týdnů
Chrudim - Necelý měsíc před startem letní přípravy představilo vedení klubu posilu na lavičku dvanáctinásobného mistra. Od dalšího ročníku povede FK...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Chrudim - Prohra ve finále Českého poháru, dvě porážky s Teplicemi v lize a remíza s Vysokým Mýtem. Na řadu neúspěchů před blížícím se play-off...Celý článek »