Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Po remíze s ukrajinským týmem se futsalisté ERA-PACKu Chrudim v letní přípravě poprvé radují z vítězství. Po kvalitním výkonu chrudimských...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim - Souboj Chrudimi a Sokilu Chmelnickij sice přinesl výraznou převahu ERA-PACKu, zároveň ale trápení v zakončení, které nakonec dospělo do...Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Bielsko-Biala (Polsko) - Úvodní přípravný zápas chrudimského mistra skončil neúspěchem. Na hřišti v Bielsko-Biele doplatil chrudimský tým v oslabené...Celý článek »
vydáno před 3 roky 24 týdny
Chrudim - Plán zápasové části letní přípravy čtrnáctinásobného mistra z Chrudimi je známý, ERA-PACK se střetne se třemi zahraničními soupeři. V srpnu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim - Futsalisté mistrovského ERA-PACKu jsou již znovu v plném zápřahu. Tým, který i v následující sezoně povede zkušený kouč Felipe Conde,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Chrudimští zakončili úvodní měsíc přípravného období přátelským duelem s Nejzbachem Vysoké Mýto, proti kterému si s chutí...Celý článek »
vydáno před 4 roky 22 týdny
Chrudim - Třítýdenní tréninkový cyklus A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim pod vedením zkušeného brazilského kouče Felipe Condeho bude zakončen úvodním...Celý článek »
vydáno před 4 roky 25 týdnů
Chrudim - V loňské přípravě na sezónu se chrudimští futsalisté před vlastními fanoušky ani jednou neukázali, letos budou mít příznivci FK ERA-PACKu...Celý článek »
vydáno před 5 let 20 týdnů
Wettingen (Švýcarsko) - Chrudimský ERA-PACK byl v utkání proti chorvatskému Dinamu Záhřeb 34 minut aktivnější, nebezpečnější a po zásluze se radoval...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Jelcz-Laskowice - Jízda turnajem v polských Jelcz-Laskowicích končí až ve finále. Futsalisté ERA-PACKu Chrudim v závěrečném souboji celého turnaje...Celý článek »