Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – Vozy Technických služeb už nebudou jezdit na zpátečních cestách po katastru města jen tak na prázdno. Horkou novinkou je totiž pomoc se...Celý článek »
vydáno před 11 let 25 týdnů
Chrudim - V pondělí odpoledne nahlásil strážníkům zaměstnanec Technických služeb, že prostřednictvím kamery sleduje zloděje, který jim ve...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 3 dny
Chrudim – Od dubna se změní otevírací doba chrudimského sběrného dvora s Re-use centrem a také se rozšíří jeho nabídka. Dosud totiž nebylo možné...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 4 dny
Chrudim – Například ani před masopustem se ředitelé Technických služeb Chrudim a Chrudimské besedy nedomluvili, aby byl zaneřáděný chodník od ptačího...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 6 dnů
Chrudim – Na dnešek je hlášeno nejteplejší počasí za celý týden, teploty se vyšplhají v odpoledních hodinách až na 30 stupňů, ale podle...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 3 dny
Chrudim – Zatímco před týdnem městská policie řešila domnělou krádež popelnice, která přitom skončila celá v kuka voze Technických služeb Chrudim,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Dvě městské obchodní společnosti skončily minulý rok v mínusu – Sociální podnik města Chrudim a Technické služby Chrudim 2000, obojí v roce...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Blokové čištění začne na pozemcích a komunikacích ve vlastnictví města už v úterý 28. března. Proč se některým místům čištění pravidelně...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim – Tříděný odpad budou nově svážet pracovníci Technických služeb novým elektromobilem a už teď je v plánu nákup dalšího, pokud se to osvědčí....Celý článek »
vydáno před 1 rok 23 týdny
Chrudim – Chodníky nezasypal sníh, ale kila soli. Obyvatelé Chrudimi řeší tuto záhadu celý víkend. Až do konce března totiž drží pracovníci...Celý článek »