Chrudimské noviny

Dnes: 27°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Už dnes je jasné, že po dokončení druhé části obchvatu města, respektive obchvatu nedalekých Slatiňan, se doprava výrazně změní. Velká část...Celý článek »
vydáno před 8 let 37 týdnů
Je všeobecně známo, že prostředí vychovává a poukazují na to i četné vědecké studie. A právě v tomto duchu zavedla před šesti lety chrudimská...Celý článek »
vydáno před 6 dnů 8 hodin
Chrudim – Rada města se včera shodla, že když tradiční chrudimská pouť neproběhne, umožní konání alespoň pouťového jarmarku. Vše bude probíhat v...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 7 hodin
Chrudim – Dobrých zpráv je v této nelehké době jako šafránu. Většina médií v honbě za větší čteností přiživuje paniku a informuje o údajných...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim – Pozdě, ale přece. Podobná slova asi vytanou na mysli každému, kdo sleduje „tanečky“ místní radnice kolem povolování trhů na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim – Nejmodernější technologie se mnohdy jen těžko hlásí o svá nezpochybnitelná „práva“. Digitalizace zdejší samosprávy však postupuje mílovými...Celý článek »
vydáno před 4 roky 27 týdnů
Chrudim – Prodat něco z přebytků své pěstitelské snahy, případně vyrobeného vlastníma rukama, napadne občas každého. Jaká jsou však pravidla, když...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - V sobotu 3. října nám dopolední Bramborový jarmark na Resselově náměstí naznačí, že podzim je nekompromisně tady. Kromě tradičního...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Chrudim - Tradiční trhy na Resselově náměstí se opět vrátily do svého normálu ve srovnání s tím, co tu probíhalo ještě na začátku loňského roku...Celý článek »
vydáno před 7 let 37 týdnů
Chrudim - Vánoce se nezadržitelně blíží a společně s nimi i oblíbené vánoční trhy na Resselově náměstí. Přestože mnozí Chrudimáci žehrají, že...Celý článek »