Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – Vedoucí zaměstnanci firem zřizovaných městem mají minimálně jednu jistotu. Pokud budou pracovat tak, jak jim jejich chlebodárci z řad...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim – Ani Tomáš Vlasta Martinek, ani kartářka z Pardubic. Novým šéfem Chrudimské besedy se dnes, 30. května 2019, stal chrudimský taneční mistr...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Chrudim – S velkou slávou oznámilo vedení Chrudimské besedy, že sice nemusí, ale přistupuje k elektronické evidenci tržeb (EET). Už od počátku se...Celý článek »
vydáno před 4 roky 6 týdnů
Chrudim – Zavedení takzvané „elektronické evidence tržeb“ (EET) se nevyhnulo ani provozovatelům pohostinských a restauračních služeb ve městě. Jednou...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 4 dny
Chrudim – Močáky se vždy kupovaly na chrudimské pouti. Měšťanská restaurace proto přišla s dobrým nápadem a připravila prodej chrudimských...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 6 dnů
Chrudim – Muzeum barokních soch je ukázkovým příkladem, jak dopadají „realizace“, pokud se projekt nedotáhne do konce. O osudu příkladně opraveného...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Přestože se minulé vedení města s diskutabilními výsledky snažilo o zatraktivnění východočeských Athén v očích turistů, příliš pozitivních...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim - Horečná snaha radních najít nového šéfa Chrudimské besedy poté, co Jiří Kadeřávek hodil ručník do ringu, je známá. Vedení města se snaží...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Chrudim – Svou, pro někoho, nečekanou výpovědí, způsobil Jiří Kadeřávek městu pořádné problémy. Alespoň tak se nyní tváří většina místních politiků z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Neustálá šikana a jasně zdůrazňované nepřátelství podle všeho stojí za rezignací, dnes již bývalého, šéfa Chrudimské besedy Jiřího...Celý článek »