Chrudimské noviny

Dnes: -1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 25 týdnů 6 dnů
Chrudim – Město nad Chrudimkou není spojeno jen s loutkami, zázračným obrazem a náměstím, z nějž se vyjíždí po silnici opatřené schody. Patří k němu...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 6 dnů
Žiji v tomto městě mnoho let, záleží mi na něm i na tom, co se tu děje. Jsem zarytý ochránce přírody.Celý článek »
vydáno před 3 roky 38 týdnů
Chrudim – Velký zájem vzbudila kauza pomrzlých rybek z jezírka v městském parku. Přestože se zdálo, že šupináči to mají spočítané, někteří z koi...Celý článek »
vydáno před 4 roky 27 týdnů
Chrudim - Posledním parkem, který však rozhodně není posledním v řadě, jemuž se věnuje krátký exkurz Chrudimských novin, je park městský. Dříve...Celý článek »
vydáno před 4 roky 36 týdnů
Chrudim - „Prolézejte prolézačky a nestříkejte sprejem na altánek“. Toto poselství teď směrem k teenagerům vyslala radnice. V Městském parku se totiž...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - Jak už Chrudimské noviny informovaly loni v září, radnice by nyní ráda oživila skomírající Městský park. Ten se rozkládá v těsné blízkosti...Celý článek »
vydáno před 5 let 12 týdnů
Chrudim - Další plánovací setkání se chystá v Městském parku. Úředníci společně s politky by zde rádi zjistili, co dál s těmito bývalými „Leninovy...Celý článek »
vydáno před 5 let 22 týdny
Chrudim - Najít ve městě sochu, která kdysi zdobila Národní divadlo v Praze a kterou Chrudimáci získali za 220 zlatých, není zrovna snadné....Celý článek »
vydáno před 7 let 27 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek před 14. hodinou oznámila strážníkům náhodná kolemjdoucí, že v městském parku vidí zřejmě poraněnou kavku, ale má obavu ji...Celý článek »
vydáno před 8 let 5 dnů
Chrudim - Ve středu v 16. hodin si strážníkům stěžoval jistý muž, že v Městském parku je nějaký opilý muž se psem a ohrožuje tam...Celý článek »