Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 týdny 2 dny
Chrudim – Zastávka na Podhůře by se měla stát po letech nezájmu ze strany města novou kulturní památkou a spolu s ní i Městský park v Chrudimi, jak...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 15 hodin
Chrudim – Rada města Chrudim se shodla, že konečně předloží k hlasování zastupitelům podnět občanů ze spolku Discgolf Chrudim na vybudování...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 6 dnů
Chrudim – Odtah autovraků, na které jsme upozorňovali, již proběhl, ale bez dodatečné kontroly. Technické služby Chrudim lokalitu podle...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 20 hodin
Chrudim – Údržbu a opravy veřejných prostranství má v působnosti úsek údržby zeleně. Měl by se tdy zaměřovat zejména na údržbu, aby se podobným věcem...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 6 dnů
Chrudim – Kdysi se tu skupinka iniciativních občanů pokoušela prosadit discgolf, aby se park oživil a stal se přívětivým místem pro...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 2 dny
Chrudim – Smutný výlov čekal při nedělním výjezdu, ve spolupráci s městskou policií, na profesionální i dobrovolné hasiče. V parku vedle finančního...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 2 dny
Chrudim – Od 1. listopadu mají občané města 20 dní na vyplnění jednoduchého dotazníku, kterým mohou do budoucna ovlivnit rozvoj sportovního vyžití v...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 1 den
Chrudim - Po čtvrtečním silném větru, který lámal stromy a ohýbal i plechové značky, musela městská policie opáskovat některé lokality v městském...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 6 dnů
Chrudim – Lokalita upomínající na zašlé přátelství mezi Chrudimí a ukrajinským městem Borzna se poslední dobou dostává na hlavní místo v počtu...Celý článek »
vydáno před 1 týden 13 hodin
Chrudim – Územní odborné pracoviště Národního památkového ústavu v Pardubicích chystá u příležitosti Dne evropského  dědictví v sobotu prohlídku...Celý článek »