Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 28 týdnů
Rosice nad Labem - V noci na pátek vykolejila kvůli špatnému stavu trati u zdejší železniční zastávky přední náprava lokomotivy osobního vlaku....Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 den
Část titulku jsem si vypůjčil ze známého filmu.  Na cestu vlakem se musí cestující řádně připravit, vybavit trpělivostí a mít dobrou fyzičku....Celý článek »
vydáno před 11 let 18 týdnů
Rosice nad Labem - V této pardubické místní části zažili dnes před devátou hodinou ráno lidé cestující po železnici nemilé překvapení. ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Většina obyvatel města má v živé paměti situaci, která nastala v okamžiku, kdy probíhala modernizace místního vlakového nádraží. Lokálky...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Pardubický kraj – Od 13. prosince se nemění jenom jízdní řády po celé Evropě, ale na lince R14 z Pardubic do Liberce a Ústí nad Labem také...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Hradec Králové/Pardubice – Zní to jako šílený nápad ze vzdálené budoucnosti, ale systém sdílených aut už v České republice funguje několik let. Jen v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Pardubice – Modernizace železničního uzlu v Pardubicích bude trvat od září 2020 do října 2024, s rozpočtem činícím více než 5 miliard korun. ...Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Pardubický kraj – V Pardubickém kraji platí od 23. března 2020 v souvislosti s nouzovým stavem v ČR omezení provozu vlaků na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim/Pardubice - Správa železnic se chystá opravit propustek ve Slatiňanech na traťovém úseku směrem na Chrudim. České dráhy tak musejí na období...Celý článek »
vydáno před 3 roky 35 týdnů
Chrudim - Jízdami parních vlaků, historických motorových vozů „Hurvínek“ a také historického autobusu si v sobotu 5. října zájemci připomenou, že...Celý článek »