Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 20 týdnů 2 dny
Stolany – V obci se první odbočkou vlevo ze směru od Chrudimě dostanete upravenou polní cestou až k místnímu lomu ukrytému na kraji lesa. Můžete...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 1 den
Nasavrky – Ve výstavních prostorách nasavrckého zámku najdete od 10. října výstavu fotografií Libora Blažka nazvanou Toulky krajinou ticha.  V...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim – Pivo k městu patří a vždy patřilo. Stačí vzpomenout na ruiny kdysi vyhlášeného pivovaru v ulici Obce Ležáků. Dokonce sám starosta města...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - V sobotu 28. května se konají další akce z programu Mamuti se řítí na Chrudim. Pásmo mateřských a základních škol zahájí již v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Pasíčka/Bor u Skutče - V areálu Záchranné stanice a ekocentra v Pasíčkách se uskuteční v sobotu 7. května v 10 hodin dopoledne slavnostní...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Chrudim - V sobotu 23. května probíhaly na Resselově náměstí aktivity, které seznamovaly návštěvníky s krásami a bohatstvím Geoparku...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - V neděli 24. května proběhne od 9 do 16 hodin pod vedením Daniela Smutka Jana Doucka terénní geologická exkurze po krásách Národního...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - Pracovníci geoparku připravili pro návštěvníky Železných hor na jarní sezónu atraktivní místa, která mnohým možná unikla. Poznávat...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Chrudim - Od 25. dubna až do 7. července bude v Regionálním muzeu probíhat výstava Národní geopark Železné hory. Vernisáž se koná ve čtvrtek v...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim/Podhůra - Návštěvníci městských lesů se mohou těšit na zbrusu nové parkoviště a vzdělávací centrum před bývalou výletní restaurací Kometa na...Celý článek »